Dekoracje sal weselnych są jednym z głównych elementów, które poprzedzają tak ważne uroczystości jak ślub i wesele. Delikatnie podkreślają wyjątkowość tego jedynego dnia w życiu i nadają charakter przyjęcia weselnego. Powierz dekorację sali naszej firmie i miej pewność, że goście weselni będą dobrze się czuć i długo wspominać dzień Waszego wesela.

Oferta dekoracji sali weselnej

Gdy wykonujemy dekoracje sal weselnych, pamiętamy o jak najlepszym doborze materiałów i elementów dekoracyjnych, które tworzą spójną całość, która będzie elegancka i gustowna. W dekoracjach używamy różnego rodzaju tkanin, takie jak tiul, gładki podszewkowy czy materiał satynowy.

Dekoracja sali bankietowej będzie polegała głównie na udekorowaniu stołów. I tutaj pasują białe obrusy, organza na stoły, szkło ozdobne z kompozycjami kwiatowymi, czy świeczniki. W ofercie posiadamy również białe pokrowce na krzesła z kokardami w różnych kolorach.

Kolejnym ważnym elementem jest ścianka za Parą Młodą i stół Młodej Pary. Dodatki, które tutaj stosujemy współgrają ze stylem lokalu, a także z resztą dekoracji. To bardzo ważna część dekoracji, gdyż na tym tle młodzi będą często fotografowani czy filmowani.

Dodatkowo posiadamy w ofercie dekoracje światłem LED, duży napis LOVE, czy inne dodatki, które podkreślają urok każdej sali i tworzą niepowtarzalny nastrój podczas wesela.

Ceny dekoracji sali weselnej

Każda sala weselna jest inna, więc wyceny dokonujemy indywidualnie. Cena uzależniona jest od ilości użytych materiałów, zakresu prac oraz id ilości sal. Zadzwoń już teraz i zapytaj o wycenę.

Przy ograniczonym budżecie istnieje możliwość wypożyczenia dekoracji, jej elementów czy dodatków. Nie ma również konieczności zamawiania kompleksowej usługi – z przyjemnością zajmiemy się dekoracją np. samej ścianki lub samych stołów.

Galeria dekoracji sal weselnych

Dekoracje sal weselnych Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Połaniec, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów i okolice.